Loctite Challenge

Chránime planétu, recyklujeme veci, podporujeme prírodu, pridajte sa k nám!

DAJ VECIAM DRUHÚ ŠANCU

Nie všetko, čo sa rozbije, roztrhne, alebo rozpadne treba hneď zahodiť. V každej domácnosti sa nájde nejeden kúsok, ktorý je tvojmu srdcu natoľko blízky, že keď sa poškodí, posnažíš sa mu vdýchnuť nový život a možno v úplne novom šate. 

Nahraj svoje vylepšenie, či opravu alebo recykláciu starej veci na opäť užitočnú. Zverejni ju na sociálnych sieťach Instagram  alebo Facebook  profil a označ náš profil @lepime.spolu. Nezabudni nám dať lajk a follow a použi náš #LoctiteChallengeSK. 

 

 

Všetko toto a teda druhý život starej veci budeme pozorne sledovať a za svoju iniciatívu ťa odmeníme. 

Môžeš vyhrať krásny mestský bike. A navyše aj účasť na špeciálnom evente, kde budeme spoločne vyrábať domčeky pre hmyz. Ak splníš všetky naše podmienky a dáš starej veci druhý život, my ťa vyberieme - si v našom tíme. Viac o súťaži nájdeš v pravidlách súťaže

*Ilustračný obrázok
POSTAV HMYZÍ DOMČEK S LOCTITE

Ak ťa nenapadá žiadne vylepšenie alebo využitie starých nevyužitých vccí, postav s nami hmyzí domček!

V prírode platí, že každý, aj ten najmenší tvor, je na Zemi dôležitý a plní svoju funkciu. Lienky, čmeliaky, včely, pavúky či mravce. Každý z nich má v systéme fungovania prírody svoju nezastupiteľnú úlohu. 

Spoločne s influencermi a médiami budeme vytvárať hmyzie domčeky z recyklovaných materiálov s pomocou lepidla Loctite. Hmyzí domček zabezpečuje totiž potravu a domov pre hmyz, ktorý sa aktuálne prebúdza a má veľký význam aj v boji proti škodcom. Menšie sú určené väčšinou pre jeden druh hmyzu a väčšie pre viacero. A my ich budeme spoločne tvoriť na špeciálnom evente, kde sa stretneš so známymi influencermi, dozvieš sa o rôznych ekologických témach a prispeješ k výstavbe hmyzích domčekov na Slovensku. 

Viac informácií k eventu nájdeš na našich profiloch na sociálnych sieťach - Lepíme spolu

Tak nezabudni nás pozorne sledovať!